O nas

StudioAranżu_room_1

Zaczynamy nową przygodę pod nazwą

Studio Aranżu

Przez ostatnie 6 lat daliśmy się poznać jako FugaStudio. To był dobrze przepracowany czas. Zdobyliśmy doświadczenie, zrealizowaliśmy sporo inwestycji i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Idąc za zmianami na rynku przedstawiamy nasz nowy projekt - Otwieramy się na nowe wyzwania. Jeszcze z większą starannością i konsekwencją będziemy dążyć do spełnienia oczekiwań naszych Klientów, którzy marzą o wyjątkowym, nietuzinkowym wnętrzu. Niezależnie od metrażu, budżetu, czy dalszego przeznaczenia nieruchomości, musi ona posiadać swój charakter. Nie boimy się odważnych kolorów, czarnych sufitów, struktur. To dla Was szkolimy się i szukamy nowych inspiracji.

Na dobry początek mamy kilka niespodzianek.

Dla pierwszych klientów rabat 10% na aranżacje i wizualizacje.

Na dobry początek przedstawiamy

Nasz zespół

Ola Czajkowska

nasza Architetka.

Czego się można po niej spodziewać?
Właściwie wszystkiego.

Poza niezwykłym talentem jest osobą, która starannie zdobyła wykształcenie i wciąż się szkoli, aby tworzyć dla Was wyjątkowe wnętrza. Jej motywacja? Nie może być nudno, bo życie jest zbyt piękne by spędzać je w „ ot takim sobie wnętrzu”. Czy musi to dużo kosztować? Oczywiście,że nie! Przemyślany projekt i dobór materiałów zaoszczędzi czas i rozczarowanie naszym Klientom oraz sprawi, że będą chcieli pochwalić się swoim wnętrzem, a raczej wnętrzem swojej nieruchomości.

Spotkanie przy kawie i rozmowie o Waszych potrzebach, jest pierwszym i najważniejszym krokiem do współpracy.

Aga Kubacka

czyli nasz dział zakupów.

Jej mocna strona to LOGISTYKA przez duże „L”.

Od niej zależy terminowość naszych realizacji, a niejednokrotnie musi się mocno nagimnastykować, aby nadążyć nad wprowadzanymi zmianami, brakiem produktów na magazynach lub fabrykach. Czuwa nad budżetem i wyszukuje najlepszych okazji dla wybranych produktów.

Tu wszystko musi być na czas.​

Agata Rychlik-bemben

to nasz dział marketingu.

Wszystkie nasze pomysły ubiera w słowa, obrazki i koordynuje wszystkie prace z tym związane.


Jej cecha to ogrom cierpliwości, ponieważ zasypujemy ją pomysłami – czasem lepszymi czasem gorszymi, albo rzucamy hasła, żeby się pogimnastykowała. Stanowcza, ale daje nam przestrzeń, aby nadal wymyślać i poprawiać się właśnie dla WAS.

Jest odpowiedzialna, również za aktualizację
naszych projektów i współpracę z fotografami, którzy uwieczniają nasze realizacje.

Za naszymi plecami stoją natomiast znakomici wykonawcy – firmy wykończeniowe, stolarze,
hydraulicy, elektrycy. Może pozwolą kiedyś na zdjęcia i krótkie opisy. Pracujemy nad tym ☺