O nas

StudioAranżu_room_1

Zaczynamy nową przygodę pod nazwą

Studio Aranżu

Przez ostatnie 6 lat daliśmy się poznać jako FugaStudio. To był dobrze przepracowany czas. Zdobyliśmy doświadczenie, zrealizowaliśmy sporo inwestycji i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Idąc za zmianami na rynku przedstawiamy nasz nowy projekt - Otwieramy się na nowe wyzwania. Jeszcze z większą starannością i konsekwencją będziemy dążyć do spełnienia oczekiwań naszych Klientów, którzy marzą o wyjątkowym, nietuzinkowym wnętrzu. Niezależnie od metrażu, budżetu, czy dalszego przeznaczenia nieruchomości, musi ona posiadać swój charakter. Nie boimy się odważnych kolorów, czarnych sufitów, struktur. To dla Was szkolimy się i szukamy nowych inspiracji.

Na dobry początek przedstawiamy

Nasz zespół

Ola Czajkowska architektka Studio Aranżu

Ola Czajkowska

nasza Architektka.

Czego się można po niej spodziewać?
Właściwie wszystkiego.

Poza niezwykłym talentem jest osobą, która starannie zdobyła wykształcenie i wciąż się szkoli, aby tworzyć dla Was wyjątkowe wnętrza. Jej motywacja? Nie może być nudno, bo życie jest zbyt piękne by spędzać je w „ ot takim sobie wnętrzu”. Czy musi to dużo kosztować? Oczywiście,że nie! Przemyślany projekt i dobór materiałów zaoszczędzi czas i rozczarowanie naszym Klientom oraz sprawi, że będą chcieli pochwalić się swoim wnętrzem, a raczej wnętrzem swojej nieruchomości.

Spotkanie przy kawie i rozmowie o Waszych potrzebach, jest pierwszym i najważniejszym krokiem do współpracy.

Agnieszka Kubacka dział zakupów Studio Aranżu

Aga Kubacka

czyli nasz dział zakupów.

Jej mocna strona to LOGISTYKA przez duże „L”.

Od niej zależy terminowość naszych realizacji, a niejednokrotnie musi się mocno nagimnastykować, aby nadążyć nad wprowadzanymi zmianami, brakiem produktów na magazynach lub fabrykach. Czuwa nad budżetem i wyszukuje najlepszych okazji dla wybranych produktów.

Tu wszystko musi być na czas.​

Agata Rychlik-Bemben dział marketingu Studio Aranżu

Agata Rychlik-bemben

to nasz dział marketingu.

Wszystkie nasze pomysły ubiera w słowa, obrazki i koordynuje wszystkie prace z tym związane.


Jej cecha to ogrom cierpliwości, ponieważ zasypujemy ją pomysłami – czasem lepszymi czasem gorszymi, albo rzucamy hasła, żeby się pogimnastykowała. Stanowcza, ale daje nam przestrzeń, aby nadal wymyślać i poprawiać się właśnie dla WAS.

Jest odpowiedzialna, również za aktualizację
naszych projektów i współpracę z fotografami, którzy uwieczniają nasze realizacje.

Za naszymi plecami stoją natomiast znakomici wykonawcy – firmy wykończeniowe, stolarze,
hydraulicy, elektrycy. Może pozwolą kiedyś na zdjęcia i krótkie opisy. Pracujemy nad tym ☺