Etapy współpracy

ETAPY WSPÓŁPRACY

Dlaczego Kawa? Jest najlepsza na dobry początek.

Uważamy, że to najważniejszy etap. To rozmowa z Właścicielem z jakiego powodu nim się stał. Czy chce tam zamieszkać? A jeżeli tak, to na jak długo? Czy może inwestycyjnie?

Skończyły się czasy kiedy „wykończone po taniości mieszkania” wynajmowały się bezproblemowo. Na rynku pojawiają się „perełki do wynajęcia” , które zapewniają Właścicielom oczekiwane dochody.

Na spotkaniu, rozmawiamy o oczekiwaniach Właściciela- oglądamy inspiracje, katalogi produktów oraz ich próbki. Rozmawiamy o budżecie, ponieważ jest on niesamowicie istotny, biorąc pod uwagę
cenę samych nieruchomości. Omawiamy również zakres prac wykończeniowych.

Po owocnym spotkaniu przy kawie, kiedy znamy Twoje oczekiwania podpisujemy umowę na aranżację i wizualizację wnętrza.

Przystępujemy do wizualizacji. Wykonujemy ją w oparciu o zebrane
sugestie, materiały i z uwzględnieniem ewentualnych zmian w aranżacji pomieszczeń. Na etapie wykonywania projektu mają Państwo oczywiście możliwość wprowadzenia modyfikacji oraz przekazania dodatkowych wskazówek. Po akceptacji projektu przystępujemy do przygotowania oferty na wykończenie.

Mamy zaakceptowany projekt oraz kosztorys. Podpisujemy umowę na realizację.

Wycena obejmuje całość prac wykończeniowych, ustalone materiały, dodatki, transport oraz koordynację i nadzór nad realizacją inwestycji. Otrzymują Państwo kwotę całościową za pełny i ustalony zakres prac. Na tym etapie w dalszym ciągu możemy wprowadzić modyfikacje zakresu prac lub zaproponować inny materiał tak, aby cena końcowa mieściła się w Państwa zakresie. Umowa zawiera zakres prac oraz proponowane materiały, zawieramy umowę na kompleksowe wykończenie wnętrza. W umowie zawarte są wszelkie niezbędne informacje na temat terminów czy kolejności wpłat. Kolejnym etapem jest przystąpienie do prac remontowych oraz zamówienie wszystkich niezbędnych materiałów. Wykończenie wnętrz realizujemy w oparciu o zaakceptowany projekt oraz indywidualną ofertę. Wszystkie prace, zakupy oraz dostawa materiałów dokonywane są pod ścisłym nadzorem.

Na każdym etapie realizacji inwestycji zapewniamy Państwu możliwość monitorowania zaawansowania prac poprzez wizyty na budowie lub otrzymując od Nas aktualny raport wraz z
dokumentacją zdjęciową.

Nie ma nic przyjemniejszego niż wejście do wykończonego i gruntownie posprzątanego mieszkania/domu. Spisujemy protokół z wykonanych prac.

Liczymy, że nasze starania sprawią, że proces zakończy się sukcesem i sprawi, że będziemy godni polecenia.